האם זה באמת הליפסטיק שאת צריכה?

האם זה באמת הליפסטיק שאת צריכה?

כשאישה רגילה לחלוטין, שלא למדה בקורס "איפור אישי", נכנסת לחנות מוצרי איפור, היא רואה שורות של שפתונים, פלטות נוצצות עם עשרות גוונים, מברשות בכל הגדלים והצורות, והמון מוצרים עם שמות לא מוכרים- "פריימר", "שימר", "קונסילר". המוכרת מציעה גוונים אופנתיים, מותגים מוכרים. האישה קונה את המוצרים בלי להבין מה היא קונה, משלמת כסף רב, ואז קולטת שהיא לא יודעת איך להפוך את כל הדברים האלו למראה שהיא חולמת עליו.

 

היא חוזרת לחנות, שואלת שאלות- ובזמן שהדיילת מאפרת אותה וכביכול מדגימה דברים, היא מוכרת לה עוד כמה מוצרים. האישה חוזרת הביתה מאופרת- אבל היא לא יודעת איך לחזור על האפקט. היא גם לא יודעת איך להפוך את האיפור היומיומי שעשו לה בחנות לאיפור ערב, עם איזו חולצה ולאיזה אירוע הוא מתאים- ואפילו איך להסיר אותו.

 

המצב קשה עוד יותר עבור נשים שצריכות להתמודד עם ציפיות מוגברות מהחברה. הוראה, קבלת קהל, תחרות ספורט- לכל אחד מהמצבים האלו יש את הדרישות שלו לגבי האופן שבו האישה אמורה להראות, עד כמה האיפור שלה צריך להיות מודגש או נסתר, גוונים מותרים ודרכים להוסיף רוגע או עוצמה למראה. הנשים האלו מבלות זמן רב מול המראה בניסיונות לקבל את המראה הרצוי- והתהליך דורש מהן זמן, שלא בהכרח יש להן. 

 

התופעה הזאת יותר שכיחה משאפשר היה לחשוב. אצל נשים רבות יש בבית מגירת איפור שלמה, שהן נאלצות ללמוד להשתמש בה על בסיס ניסיון וטעיה, עם מוצרים שנפתחים ואז מתייבשים ונזרקים- כי הם לא נותנים את התוצאה הרצויה. דרך אחרת להתמודד עם מגירת האיפור היא לחפש מתוך אלפי הסרטונים ברשת את האחד שיעסוק באיפור אישי, יסביר בצורה מובנת, ידבר על השוואה של מותגים שונים. הבעיה בגישה זו היא שהסרטונים רבים מאוד והמידע בהם מועבר לרוב בצורה אקראית, עם הדגמה קצרה בלבד ועם האיפור שמתאים לאישה בסרטון- ולא לאישה שצופה בו. השאלה היא איך אפשר להפוך את המגירה הזאת לתיק אחד שאפשר לסמוך עליו ולהשתמש בו בצורה הנכונה. התשובה אינטואיטיבית- לשבת עם מישהו מבין, שמוכן להסביר מתוך כוונה ללמד ולעזור, ולקבל את כל התשובות בצורה מסודרת ומרוכזת. 

 

אז מה אם נגיד לך שיש מקום, שבו אפשר לקבל את התשובות הרצויות באופן מקצועי, מסודר, על בסיס אלגוריתם הוראה, ובכיתה שמיועדת בדיוק לשם כך? יותר מזה, ניתן ורצוי להביא למקום הזה את כל התוכן של אותה מגירת איפור, את הפלטות, המוצרים עם השמות המשונים, את השפתונים- ולקבל הסבר מפורט מה בדיוק נמצא בקופסה ואיך להשתמש בו בצורה הנכונה? 

 

המקום הזה הוא מכללת LFA, והקורס הוא קורס "איפור אישי". נקודת ההנחה של הקורס הזה הוא שכל אישה רוצה להתארגן תוך זמן סביר, להתאים לדרישות החברה, ולהרגיש בנוח עם המראה שלה, באמצעות מוצרים שנבחרים על בסיס איכות, ולא רק על בסיס מחיר או שם על האריזה. 

 

הקורס הזה מתאים למי שרוצה ללמוד מאפס את הסודות הקטנים של בחירה ושימוש במוצרי האיפור כדי ליצור את המראה היומיומי או החגיגי באמצעות מוצרים שנמצאים בתיק האיפור שלה. יותר מזה, מדובר בבילוי נחמד ושימושי של אימהות ובנות, אחיות וחברות, שגם מאפשר להעביר את הזמן בכיף וגם ללמוד הרבה דברים מועילים. 

 

רוצה לקבל מתיק האיפור שלך בדיוק את המראה שאת צריכה? לדעת לבחור את מה שמתאים לך בצורה מושכלת ולהשתמש בזה בצורה שתחמיא לך בצורה המיטבית? תכתבי לנו ל-WhatsApp והיועצות שלנו ישמחו לעזור לך לקבל את התשובות לכל השאלות שלך.