גגות פרגולה דולפים: איך לתקן את זה?

תארו לעצמכם: זה ערב בהיר ושטוף שמש ואתם שותים בקבוק בירה צוננת בצל הפרגולה שהתקנתם מזמן. פתאום אתה שומע קולות רעמים. לפני שאתה יודע את זה, מתחיל לרדת גשם. אבל, אתה לא מתרגש. אחרי הכל, אתה נמצא מתחת לצל.

 

תוך שניות רואים טיפות מים יורדות על הפרגולה. הנה אתה, שטוף במי גשמים. אז מה באמת קרה? למה הפרגולה שלך נטשה אותך ברגע האחרון?

 

גגות פרגולה דולפים יכולים להיגרם מגורמים שונים. עכשיו כשאתה יודע שיש לך בעיה בפרגולה, הגיע הזמן לנקוט בפעולה מהירה כדי לתקן אותה. באיזו שיטה כדאי להשתמש לתיקון העופרת תלויה בגודל הנזילה. אם הנזילה גדולה מדי, באמת שאין לכם אפשרות אחרת מאשר להחליף את החלק של הפרגולה. עם זאת, אם נזילה קטנה, אתה יכול אפילו לתקן אותה באמצעות איטום. במאמר זה, המומחים של סולריס ריכזו עבורכם את השיטות השונות הזמינות לתיקון גג הפרגולה.

 

כיצד לתקן נזילות בגג העץ

אם גג הפרגולה שלכם מורכב מעץ, הסיבה שהוא דולף יכולה להיות הפער בין שני לוחות עץ. כדי לתקן את זה, מלא אקדח איטום עם איטום על בסיס שמן או פוליאוריטן אטום למים והכנס אותו ישירות לתוך הרווח. החל אותו לאורך הרווח ולחץ עליו עם סכין כדי למנוע ממנו לטפטף החוצה.

 

כיצד לתקן נזילות בגג הפיברגלס

אנשים רבים מעדיפים לכסות את הפרגולה שלהם בפיברגלס שהוא חומר קל משקל שנסדק בקלות. אם אתה מוצא סדקים בפיברגלס של הפרגולה שלך, עליך לבצע את השלבים הבאים: השתמש באציטון כדי לנקות את האזור סביב הסדק ולאחר מכן לחספס עם נייר זכוכית 200 גריט. הדבק כתם חתוך לגודל של שטיח פיברגלס והנח אותו על האזור. השאירו אותו לכמה דקות והניחו לו להתייבש. מאוחר יותר, משייפים אותו ומרחים ג'ל שקוף.

 

כיצד לתקן נזילות בגג הויניל

בדומה לסוגים אחרים של גגות, גם הגג הגפן נוטה לבלאי. תהליך תיקון ותיקון כל קרע בגג הויניל הוא, עם זאת, די פשוט. במקרה של דליפה, תקן את הקרע במרפסת על ידי הצמדת כתם גפן לאזור הפגוע. לשם כך יש למרוח שכבת דבק משני צידי האזור ולאחר מכן להניח את התיקון על האזור הפגוע. שני המשטחים יתחברו זה לזה באופן מיידי. לחץ בצורה חלקה על האזור כדי לוודא שאין בועות אוויר בדבק.

 

סיכום

גגות פרגולה דולפים גורמים לכך שאתה לא באמת יכול ליהנות מהזמן שלך בחצר או בגג שלך. הגג לא רק מגן עליך מפני הגשם, אלא הוא גם מספק הגנה מכל סוג של תנאי מזג אוויר קשים. זו הסיבה שחיוני לטפל בגגות דולפים מוקדם ככל האפשר.

תוכלו לבחור גם בסוככי זרועות שיכולים להתקפל בזמן גשם.