מה כדאי לך ללבוש לריצת חורף?

הימים קצרים יותר. השבילים קפואים. האף ורדרד ונוזל. כשמגיע החורף, קשה לנו למצוא את המוטיבציה להיכנס לנעלי הספורט. אבל ריצות במזג אוויר קר יכולות להיות מתגמלות מאוד – אם יש לך את הציוד המתאים. זה המקום שבו אנחנו נכנסים לתמונה. הנה חמש סיבות למה כדאי לך להשקיע בתלבושות הריצה שלנו לחורף.

1. מה שחשוב זה שיהיה נעים

תמיד הכי קריר בקו הזינוק, אז הצטיידי לקראת החימום שלך. התחילי עם קפוצ'ון הריצה שלנו. הוא עשוי מבד תרמי, עם צוואר גבוה וחורי אגודל ומיועד כדי להפוך כל קילומטר לנעים בדיוק כמו הקודם. אבל האוזניים שלך עדיין ירגישו את הקור. אז שמרי עליהן חמות עם מחממי האוזניים התרמיים שלנו. ניתן גם ללבוש גופיות ספורט לנשים מתחת למעיל.

2. כך את מוכנה להכל

שלג. ברד. גשם. אלא אם כן את רוצה לרוץ במקום מתחת לעץ, התכונני לשינויים בתחזית לפני שאת יוצאת. הישארי יבש במעיל ריצה תרמי עמיד במים וקל משקל במיוחד. נהיה לך חם מדי בשרוולים? נסי את מעיל הג'ילט שלנו במקום.

3. ימים קרים יותר לא יעצרו אותך

מריצות בוקר ועד ריצות בסוף היום, הטייצים התרמודינמיים שלנו לריצה מספקים נוחות, אלסטיות ווויסות טמפרטורה עם עיצוב מחזיר אור כדי שיראו אותך בצד הדרך. חברי את הטייצים עם קפוצ'ון הריצה התרמודינמי שלנו למנה כפולה של חום ומחזירי אור.

4. הבגדים הנכונים כאן כדי לתמוך בך

טייצים בגזרה גבוהה מושלמים לאימון כשהטמפרטורות יורדות. הם תומכים בשרירי הליבה שלך. הם מגנים על היציבה וגם שומרים על חום הבטן שלך. בחרי בטייצים לריצה Eco Therma נושמים ועמידים במים כדי לתמוך בך כשאת רצה. הכפילי את הנוחות שלך עם הסווטשירט התואם Eco Therma High Neck. כבר הזכרנו ששניהם מיוצרים ממיחזור של בקבוקי פלסטיק?

5. יש לך כיס לכל דבר

טלפון? מפתחות? חטיפים? תזדקקי לכמה מקומות כדי לאחסן את הדברים החיוניים שלך. נסי את Pace Jacquard Running Half Zip שלנו עם שני כיסי רוכסן קדמיים לאחסון מהיר ומאובטח. לא רוצה שכבות? אין בעיה. גם הטייצים לריצה Eco Therma וגם הטייצים התרמודינמיים שלנו כוללים כיס רוכסן אחורי וצדדי.