למה בגדי ים בגודל הנכון כל כך חשובים?

נשים מגיעות בכל הצורות והגדלים השונים, וזו הסיבה שאנו מדגישים את החשיבות של מציאת ההתאמה המושלמת שלך ולספק לך הלבשה תחתונה שתומכת בצורה הטובה ביותר בצורתך ובמידותיך הטבעיות. אנחנו לוקחים את מה שאנחנו יודעים על הלבשה תחתונה ומיישמים אותו על בגדי ים תומכים…

למען הנוחות שלך

מגיע לך להיות נוח בין אם אתה משתזף על החוף, עושה קצת שחייה מסונכרנת או עושה יום ספא עם הבנות. בגדי הים שלך צריכים לגרום לך להרגיש מצוין, ואם אתה מתפשר על ההתאמה אז יש סיכוי טוב שלא! השקעה בבגדי ים בגודל חזייה תבטיח שהכל יושב בנוחות בדיוק היכן שהוא צריך להיות, ונותן לך את התמיכה וההרמה הנכונות. ובואו נהיה כנים, כשאתה מרגיש מצוין מבפנים, המראה שלו!

סגנון וחומר

אנחנו מכניסים את הרכיבים שנכנסים להלבשה התחתונה שלנו גם בבגדי הים שלנו, כדי שתוכל לקבל את כל היתרונות של חזייה בנויה בתוך בגדי הים שלך. השילוב בין החומר לבין הסגנון נותן לך את הטוב משני העולמות, עם מגוון דרכי צבע, דפוסים וסגנונות שיתאימו לכולם. בגדי הים מעוצבים ונבנו במטרה לא רק להיראות נהדר, אלא גם לתמוך במידות חזה D+. אולי תופתעו מהמגוון החדש של סגנונות שפספסתם – תוכלו להכות על הגלים ללא חשש מתקלה בארון הבגדים!

 

מעניין: הקולקצייה החדשה של מותג JADEA >>>

תשמור על הגוף שלך

אולי אתה לא חושב שאתה לובש את בגדי הים שלך כל עוד אתה לובש הלבשה תחתונה, עם זאת תחשוב כמה זמן אתה הולך לבלות ליד החוף/בריכה. אם זה כמעט לכל היום ולרוב ימי החופשה שלך, אתה ממש לא רוצה להזניח את פסל התמיכה שלך. אי מתן לשדיים שלך את התמיכה להם הם זקוקים לפרקי זמן ארוכים, במיוחד כאשר את שבעה יותר, עלול להוביל למשקל הגורם לרקמת השד שלך לצנוח ולצנוח. הגן על הנכסים שלך על ידי השקעה בבגד ים, מתן לחזה שלך את התמיכה, ההרמה וההקרנה שאתה צריך בגודל האמיתי שלך.

 

בדוק את קולקציית בגדי הים שלנו ומצא את בגדי הים התומכים האהובים עליך. עם מגוון סגנונות כולל ביקיני, בגדי ים וטנקינינים בטווח מידות של 28-42 רצועות וכוסות D-K. אין שום סיבה להתפשר על ההתאמה, התמיכה והנוחות כשזה מגיע לבגדי ים – אתה יכול לקבל את הטוב משני העולמות.