איך לשדרג את תכשיטי היהלומים הישנים שלך?

את זוכרת את קופסת התכשיטים של אמא שלך בארון שלה מאז שהייתה ילדה? בשלב כלשהו, ​​היא בטח נתנה לך לסרוק אותה כדי לראות אם את רוצה תכשיט מסוים משם, אבל את לא יכולת לראות שום דרך שבה תוכלי לענוד אותו בלי לזכות בלעג מצד החברים הקרובים שלך. וזה לא פלא! לתכשיטים של הדור של סבתא שלך אין כמעט קשר לאופנת התכשיטים של היום. אלא שזה לא לגמרי נכון. כדאי אולי להציץ שוב בתיבת התכשיטים הישנים, והפעם, עם ראש פתוח ורעיון חדש; מה תוכלי בעצם לעשות עם הירושה של המשפחה שלך?

 

יש הרבה דברים שאת יכולה לעשות עם תכשיטים ישנים כדי להפוך אותם למודרניים, ואת עשויה לגלות שכמה פריטים אפילו חזרו לאופנה רק שהם צריכים קצת ליטוש וניקוי. בנוסף, חשוב לדעת שיש סגנונות שהם פחות או יותר נצחיים, ואולי זה אומר שלא תצטרכי לעבוד קשה בכלל. מה שאת צריכה לחפש זה תכשיטים שיש להם עיצוב שניתן לשנות בקלות לסגנון מסוים, כמו ויקטוריאני, ארט דקו, נובו וכו', או תכשיטים שכבר מכילים אבני חן. ייתכן גם שתרצי לבחור במתכות טובות יותר כמו זהב או פלטינה, שכן כסף ידרוש תחזוקה גבוהה יותר כדי לשמור על התכשיט מפני כתמים (מה עוד שמתכות יקרות יותר פשוט נראות טוב יותר).

אחד הטרנדים הכי פופלארים כיום הוא שדרוג טבעות אירוסין ישנות, כאלו שעברו בירושה במשפחה. בדרך כלל מעצבים טבעות אלו מחדש כך שיתאימו לסגנון המודרני, תוך שמירה על אופי הטבעת והיהלום.

אז ברגע שבחרת בתכשיט המתאים, הדבר הראשון שאת רוצה לעשות הוא לקחת אותו לניקוי ותיקון לפי הצורך. זה ייתן לך רעיון טוב יותר לגבי האפשרויות הזמינות בפנייך. אז, אם יש כבר אבן חן שאת לא אוהבת במיוחד, שקלי להחליף או לשדרג אותה. את באמת לא יכולה לטעות אם את מחליפה אבן חן שאינה לפי הטעם שלך ביהלום (שהולך עם הכל). וכבונוס, כבר יש לך את התכשיט עצמו, כך שאת פשוט משלמת רק על האבן! 

 

באשר לתכשיטים ללא אבנים – זה המקום שבו את יכולה להיות יצירתית. למשל, ורדים הם פרחים אהובים במיוחד, כך שאם את מוצאת פרח מפוסל בין התכשיטים שלך, תוכלי להוסיף לעלי הכותרת שבבי יהלומים או לבחור באבן גדולה יותר שתשובץ במרכז. אם הירושה שלך היא במקרה תליון, את יכולה בקלות להפוך אותו לטבעת כדי לעשות בו שימוש מודרני יותר.