חסוך כסף עם מעט תחזוקת בית DIY

אתה יכול להוציא מאות או אפילו אלפי דולרים בשנה בתשלום לאנשים אחרים כדי לשמור על הכל בתוך הבית ומחוצה לו. עלויות אלה כוללות דברים שאולי אין לך שליטה עליהם, כמו ארנונה או דמי איגוד בעלי בתים. אך ניתן להפחית או אפילו לבטל עלויות רבות אחרות בעזרת DIY מיושן וטוב.

 

בצע עבודת חצר משלך.

אם אתה באמת תוהה כיצד לחסוך כסף כל חודש, אל תשכר עבור עבודות חצר. במקום זאת, נסה לבצע את המשימות הבאות:

 

מכסח את הדשא

גרוף את העלים

לפנות שלג

סוחב את האשפה שלך למזבלה

שוטפים את הרכב בחניה

להרים את הקקי של חיית המחמד שלך

 

לפני שאתה חושב שאני משוגע עם זה האחרון, יש אנשים שמשלמים למישהו אחר שיבוא לגרוף את הקקי של חיית המחמד שלהם. זה דבר! למעשה, אם אתה באמת רוצה להחזיר כסף לתקציב שלך בכל חודש, אולי תעשה הופעה צדדית שעושה את זה בעצמך.

 

בצע תיקונים פשוטים ברחבי הבית.

אתם חבר 'ה. היית המום מכמה קל לבצע עבודות מוזרות כמו להתקין את המדיח שלך, לתקן את המייבש שלך, או אפילו להחליף את המסנן ברכב שלך. יוטיוב באמת שינתה את משחק התיקונים הביתיים ותוכלו למצוא הוראות שלב אחר שלב כיצד לעשות הכל בימינו.

במידה ואתה קונה בחנויות כמו אייבורי, תוכל לחסוך עם קופון הנחה.

 

עשו ניקיון משלכם.

אני יודע, אני יודע שזו מטלה. אבל אם אתה באמת רוצה לחסוך כסף בכל חודש (ולשרוף כמה קלוריות בזמן שאתה נמצא בזה), שקול לעשות את כל הניקיון בעצמך, גם אם זה רק לעונה בזמן שאתה יוצא מהחובות או בונה את מצב החירום שלך קֶרֶן.

 

אפס את הלך הרוח שלך מדי חודש

אני רוצה שתתחיל כל חודש עם חשיבה מנצחת. לא משנה מה קרה בחודש שעבר, העבר הוא העבר. זה חודש חדש, קיבלת את התקציב שלך, ויש לך את הטיפים והאסטרטגיות האלה. אתה יכול להשתלט על הכסף שלך! נניח שאתה טס לחופשה עם המשפחה ורוצה לחסוך כסף, אתה יכול לחפש בגוגל קופונים לבוקינג.

 

זה רק מתחיל בביצוע כמה שינויים קטנים, שינוי הרגלים וביצוע מטרות. אני יודע שזה קל יותר לומר מאשר לעשות זאת, ולכן כתבתי את הספר החדש שלי, דע את עצמך, דע את הכסף שלך. ספר זה יראה לכם כיצד לבצע שינויים מתמשכים כדי שתוכלו להתקדם בפועל עם כספכם כמו שמעולם לא!