רעיונות עיצוב לחדר אוכל במטבח

ערכות צבע שונות ורעיונות עיצוב יכולים לסייע בשילוב המטבח וחדר האוכל לחלל אחד פונקציונאלי ומסוגנן. להלן כמה מרעיונות הצבע והעיצוב האהובים עלינו שיעזרו לכם להתחיל.

קירות בהירים יוצרים אשליה של מרחב

אם אתם עובדים עם חלל קטן למטבח ולחדר האוכל שלכם, אולי זה הגיוני לבחור ערכת צבעים שיכולה לעזור לחדר להיראות גדול ומרווח יותר. באופן כללי, קירות בהירים מחזירים טוב יותר את האור ויכולים לעזור ליצור אשליה של מרחב. שקלו לבחור צבע בהיר יותר לגימורים, שכן הדבר יכול ליצור אשליה אופטית שבה נראה כי הקירות בעלי עומק רב יותר.

בחרו צבעים משלימים לשני המרחבים

כשמשלבים חלל אוכל במטבח, כדאי לעשות שימוש בצבעים דומים או משלימים בשני החללים. אתם יכולים, למשל, לבחור שהקירות באזור המטבח יהיו בצבע שונה אך משלים לקירות בפינת האוכל. כדי לקשור את שני האזורים יחד, נסו לבחור עיצובים ויצירות מבטא המציגים את הצבע הדומיננטי בחלל הנגדי. לכן, אם יש לכם גוון ירוק על הקיר מאחורי הכיריים, נסו לבחור שולחן התואם את הגוון כדי ליצור תחושה מחוברת יותר.

השתמשו בשטיח מקומי כדי לחלק את החלל

כאשר אתם עובדים עם תוכנית קומה פתוחה או מנסים ליצור חללים נפרדים בתוך שטח קטן יותר, זה עוזר למצוא דרך לחלק את החדר באופן ויזואלי. דרך מצוינת לעשות זאת היא באמצעות אסטרטגיית שטיחים. שטיח גדול מתחת לשולחן אוכל במטבח, למשל, יכול לתת לחלל האכילה מראה מכובד יותר, גם אם הוא חולק קירות עם אזור המטבח. זכרו, הכל קשור לאיזון, כך שבזמן שתרצו לבחור שטיח שיעזור לחלל האכילה להתבלט מעצמו, ייתכן שתרצו לבחור צבעים מאזור המטבח כדי לסייע בחיבור החללים הנפרדים.

נצלו את היתרון של המראות

במיוחד אם שטחכם מוגבל, שילוב של מטבח וחדר אוכל יכול ליצור חלל שמרגיש קטן ועמוס. שימוש במראות קיר הוא דרך מצוינת לנצל אור טבעי ומלאכותי, אשר יכול לגרום לחדר להרגיש בהיר, אוורירי ומרווח. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, נסו לסדר מראות ליד מקורות אור או מול חלונות. בעוד שאור יכול לגרום לחדר להיראות עליז ופתוח יותר, ההשתקפות מהחלון יכולה להוסיף עומק ועניין ויזואלי לחדר.

פונקציונליות על פני צורה

כאשר אתם מעצבים שטח מוגבל, חשוב במיוחד לתת עדיפות לתפקודו על פני צורתו, כלומר התכנון כיצד להשתמש ברהיט צריך לבוא לפני המראה שלו. זה יעזור לכם למנוע מהשטח שלכם להיות עמוס ביצירות שאינן משרתות פונקציה מעשית, וזה ימנע מכם לבחור רהיטים שנראים נהדר אך לא פרקטיים לחלל שאתם מספקים. לפני שאתם פשוט בוחרים רהיט שנראה מסוגנן, וודאו ששקלתם כיצד רהיט ישמש אתכם על בסיס יומי וכיצד הוא ישתלב עם שאר הרהיטים בחדר.

רהיטי רוזטו

ברהיטי רוזטו תמצאו מגוון רחב של ריהוט למטבח וחדר אוכל שיעזור לכם לעצב את חדר האוכל והמטבח המשולב של חלומותיכם. יש לנו ריהוט לחדר אוכל בכל סגנון ובכל תקציב, כולל ריהוט מסורתי לחדר אוכל, ריהוט חדר אוכל מודרני וריהוט חדר אוכל בסגנון חווה.

 

בין אם אתם מעצבים שילוב של חדר אוכל במטבח, חדר אוכל רשמי יותר או חדר אוכל בשילוב עם סלון, אנחנו יכולים לעזור לכם. בנוסף לרעיונות העיצוב המעולים של חדר האוכל למטבח, יש לנו מבחר עצום של רהיטי פינת אוכל למכירה, לרבות ערכות אוכל, ספסלי אוכל, כסאות דלפק, ארונות חרסינה, שרתים ומזנונים ועגלות בר וארונות יין.