האם גדר מכוסה על ידי הביטוח של הבית?

גידור – זה חלק מהבית שלך, אבל גם לא בגלל שהוא נמצא בחצר שלך. אם יש לך חצר מגודרת והגדר הזו נפגעת, אתה עשוי לתהות אם אתה צריך לעמוד על החשבון בעצמך או אם הביטוח של בעל הבית שלך יכסה אותה. התשובה היא יותר מאשר כן או לא פשוט, במקום זאת התשובה תלויה לעתים קרובות באיזו נזק גדר או אפילו כמה יעלה התיקון בחלק מהמקרים.

 

האם גדר מכוסה בביטוח בעלי הבית?

 

אם הגדר שלך הייתה קורבן לתאונה של אדם אחר (כמו מכונית שעברה דרכה), ונדאליזם בשכונה או סערה חולפת, החדשות הטובות הן שהנזק שכנראה יכוסה בביטוח בעלי הבית כאקט שהיה מעבר השליטה שלך. עם זאת, אם אתה פוגע בגדר בתאונה בעצמך, כמו להיתקל בה עם מכסחת דשא, למרבה הצער כנראה תצטרך לעמוד על החשבון בעצמך מכיוון שגרמת לנזק ולא מישהו אחר.

 

כמובן, פוליסת הביטוח של כל בעל בתים שונה. בדרך כלל גדרות יכוסו תחת קטעים הכוללים מבנים שאינם הבית עצמו. החלק המסובך של זה הוא בדרך כלל רק אחוזים יוכלו להיות מכוסים עבור מבנים נוספים אלה. אם יש לך ביטוח של בעלות של 100,000 $ ורק 10 אחוזים מכסים נזקים למבנים אחרים, הביטוח יכסה נזק בשווי של 10,000 דולר לכל היותר. יהיה עליכם לכסות כל דבר אחר בעצמכם. עבור נזק בגדר, בדרך כלל זה מספיק אלא אם כן זו הייתה באמת סערה נוראה ויש לך גדר אלומיניום גדולה באמת. החדשות הטובות הן שברוב נזקי הגדר, רק חלקים מסוימים יצטרכו להחליף, ולא את כל הגדר. על ידי עבודה עם חברת גידור, הם יוכלו לעזור לך להתאים את החלק הזה כך שהוא ייראה טוב כמו חדש ללא החלפת גדר מלאה.

 

לא משנה אם נזק הגדר שלך יכוסה בביטוח בעל הבית, הוא עדיין צריך לתקן. התעלמות מהנזק רק מאפשרת להחמיר עם הזמן ותמנע מהגדר שלך לבצע את שתי העבודות היחידות שלה – להראות טוב ולסגור את החצר שלך. אם אתה זקוק לתיקון גדרות, צור איתנו קשר עוד היום כדי לראות מה הגדרות של פיליפ יכולות לעשות כדי לעזור.