5 מגמות בשיווק וידאו לעידן הדיגיטלי

פלטפורמות אלה יוצרות יותר סרטונים מדי חודש מאשר הרשתות הגדולות בארה"ב הפיקו במשך 30 שנה. הגיע הזמן שמותגים המאחרים למסיבה יופיעו.

 

אם החברה שלך לא הפיקה זרם קבוע של תוכן שיווקי וידיאו, זה הזמן לעלות על הסיפון. אחרי הכל, 87% מכלל המשווקים משתמשים בווידיאו כחלק מהאסטרטגיה שלהם, ושיעור הקליקים של מודעות וידאו הוא 1.84%! יש לנו את ההצעות והטרנדים המושלמים בשבילך לעשות זאת:

 

  1. משך הזמן לצפייה בסרטונים השנה יגדל

משתמשים משקיעים מעט פחות ממאה דקות בכל יום בצריכת תוכן וידאו בשנת 2019, וההערכות טוענות כי המספרים יעלו רק ב 2020 וב 2021.

 

למרות שהערכות קודמות ניחשו 108 דקות ביום שהוקדשו לצפייה בווידיאו, יהיה מעניין לראות את ההשפעות של הנעילה העולמית של COVID-19 על צריכת תוכן הווידיאו.

 

המשמעות היא שאנשים יבזבזו יותר זמן לאורך כל היום המודבק למסך, כולל צפיפות של תוכניות T.V., סרטים ו- – ניחשתם נכון – שיווק בוידאו!

 

  1. ההתאמה האישית עובדת

ההתאמה האישית עוזרת לאסטרטגיית המוצר והשיווק שלך להרגיש פחות גנרית. גם אם עשרה מנויים נאמנים הם אלה שמקבלים סרטונים מותאמים אישית אלה, יהיה להם קל יותר לשמור או להמיר ללקוחות משלמים. משווקים החלו ליצור תכנים מותאמים אישית יותר מתמיד, מכוונים לדמוגרפיה ספציפית ושוקי יעד עם תוכן שפונה אליהם וניתן להתייחס אליו.

 

  1. הפקת וידיאו 360 מעלות

הטכנולוגיה נמצאת לצידכם השנה, עם כניסתם של AR, VR, וצורות אחרות של תוכן וידאו חדשני שיאפשר לכם להתנסות עם צורה, להפיק 360 סרטונים ועוד ועוד. פלטפורמות כמו פייסבוק מאפשרות לצופים לגשת לתוכן זה ללא מכשירים מיוחדים, מה שאומר שתוכלו ליצור תוכן פנטסטי מבלי לדאוג מהנגישות.

 

  1. משפיעני דעת קהל

למרות שראינו טבילה וביקורת כללית על אסטרטגיות שיווק משפיעות בין לבין, המגמה עדיין פועלת. זה מורכב יותר מהדגמים הקודמים של חסויות טהורות, מכיוון שהצרכנים מודעים יותר ולכן, זהירים, אבל הקהל רק גדל.

 

  1. סיפורים וזרמים חיים

אף על פי שמשמשים לעיתים קרובות משפיעים וסלבריטאים למטרות תמיכה, עסקים עצמם יכולים להתחבר ישירות לקהלים באמצעות זרמים חיים ותכנים הניתנים לשיתוף. בעוד שזרם חי פחות מובנה, אתה יכול ליצור תוכן וידאו מקצועי שנוצר כדי לשתף עם סיפורים ולהעלות בפלטפורמות של מדיה חברתית.

 

הפקות מתמחה בשיווק תוכן וידאו שיכול לעזור לקחת את המותג שלך לשלב הבא. אנו מציעים שירותי צילום והפקת וידאו B2B לעסקים, ועוזרים ביצירת תוכן שיווקי וידיאו חדשני. עבוד עם חברת ההפקה שלנו בכדי ליצור תוכן הניתן לשיתוף, מרתק ומרגש שיוביל להמרות ומעורבות קהל. צרו קשר למידע נוסף.