5 מיתוסים נפוצים על תוספות שיער טבעיות

האם את חושבת לעשות תוספות שיער טבעיות? מישהו בטח יגיד לך לא לעשות את זה מכמה סיבות שונות. ויש כמה מלכודות שאת צריכה להיות מודעים אליהן. עם זאת, אם את יודעת מה לחפש וממה להימנע, תוכלי להשיג את שיער חלומותייך!

 

לאזר לוי תוספות שיער ריכז עבורך חלק מהמיתוסים הנפוצים לגבי תוספות שיער טבעיות:

 

תוספות שיער פוגעות בשיער

נזק לשיער תלוי בטכניקת ההשמה של התוספות, בהתאמת השיטה לשיערך ובמצב שיערך מלכתחילה. שיטות המשתמשות בדבק, למשל, עלולות לגרום נזק רב לשיער שלך. כשאת מסירה את התוספות, הדבק או ההדבקה ששזורים כל כך בשיערך, עלולים לשבור חלקים רבים ממנו. הדבקה בתוספות שהן באיכות ירודה עושים את אותו הדבר. תפירה באיכות ירודה המחוברת בצורה לא נכונה יכולה גם למשוך את השיער שלך ולגרום לו להישבר ולנשור.

 

כל שיטה שאינה מתוחזקת כראוי עלולה לגרום לנזק ולחץ בשיער ובקרקפת שלך, לכן חשוב שתקפידי על טיפול טוב בתוספות. תוספות שיער טבעיות שמיושמות נכון ישפרו את המראה הכללי של השיער הטבעי שלך בלי לשבור אותו.

 

תוספות שיער נותרות ללא הגבלת זמן

תוספות שיער לא מחזיקות זמן לנצח שכן צמיחת השיער הטבעית גורמת לכך שהן חייבות להיות ממוקמות מחדש ולהיות מתוחזקות. לשיטות שונות יש משך זמן שונה בהתאם למרקם השיער וקצב צמיחתו. זכרי כי תוספות שיער יעבדו טוב אם תחזקי אותן באופן קבוע.

 

תוספות שיער לא עובדות עם כל סוגי השיער

כן, זה נכון שהן לא תמיד עובדות בכל סיטואציה, אך ניתן למצוא פיתרון תואם עבור רוב האנשים. תוספות שיער טבעיות מציעות מספר שיטות שעובדות היטב במגוון גדול של סוגי שיער. מומלץ להיות עם שיער באורך של לפחות 5-6 סנטימטרים כדי שהוא ישתלב היטב עם תוספות שיער.

 

כל תוספות השיער זהות

יש הבדל באיכות השיער בכל מה שקשור לתוספות. ישנן מספר דרגות שיער ושיטות עיבוד. הן קובעות אם השיער יהיה מבריק ובריא או אם הוא יהיה מט ויסתבך. שיער איכותי מעובד בעדינות לשמירה על ברק ומראה בריא. ציפורן שנותרה שלמה וללא פגע תפעל באותו אופן כמו שיערך הטבעי. ישנם גם מרקמים שונים, כך שתרצי לבחור בזה שהכי מתאים לשיער שלך.

 

תוספות שיער אינן זקוקות לטיפול ותחזוקה

התחזוקה של תוספות השיער היא פשוטה יחסית. על מעצב השיער שלך להמליץ ​​על שמפו ומרכך שיער שנבדקו על תוספות שיער בהצלחה. תוספות שיער זקוקות ליותר לחות ורכות מאשר השיער הטבעי של רוב האנשים מכיוון שהן אינן נהנות מהשמנים הטבעיים של הקרקפת ומאספקת הדם. יש לשטוף את תוספות השיער האיכותיות ולרכך אותן כדי שלא יתייבשו. שימוש במסרק שיניים גדול או במברשת מיוחדת לתוספות שיער ממזערים את משיכת השיער המיותרת.