4 יסודות המובילים לטיול עם תינוק

  1. מושב Bassinet 

מושב Bassinet הוא מציל החיים עבורך עם ילדך בטיסה, במיוחד אם זה ארוך, זה דבר חיוני שיכול לתת להורים מנוחה במהלך הטיסה. הוא מיועד לתינוקות לשכב במהלך הטיסה. זה יותר כמו מיטת נשיאה שבה אתה יכול לשים את התינוק שלך בקלות בזמן שאתה יושב על המושב שלך. להחזיק את התינוק לאורך כל הטיסה ולהשאיר אותו על הברכיים שלך במשך שעות יכול להיות דבר מעייף גם עבורך וגם עבור התינוק שלך. לפיכך, עדיף לסדר לו את הבסית לטיסה. כל שעליך לעשות הוא לבקש מושב בכיסא בעת הזמנת כרטיסי הטיסה שלך, או שאפשר אפילו לעשות זאת בדלפק העלייה למטוס ואתה יכול לבלות את כל שעות הטיסה בשלום.

 

  1. צעצועים חביבים

לילדים שגדלים תמיד יהיה משהו ממנו הם מתנחמים. זה יכול להיות צעצוע או שמיכה או כל דבר אחר. ברגעים העגומים שלהם הצעצועים האלה עוזרים להרגיע את התינוק. אז זה תמיד רעיון טוב להחזיק את הצעצועים בתיק ולקחת אותם איתך כדי לנחם את התינוק. זה באמת יועיל כאשר התינוק יספיק ואינו מוכן לקבל דבר. צעצועים אלה יכולים לאחר מכן להציל אתכם ולהציל את הרגע. לפיכך, זהו אחד המרכיבים החיוניים לטיול עם תינוק.

 

  1. עגלת נסיעה

כשאתה נוסע, ברור לגמרי שתעשה הרבה פעילויות הליכה וחיק הטבע. נשיאת התינוק תעייף את כולכם ממש מהר. לכן, מומלץ לשאת עגלת נסיעה. זה צריך להיות קל וקל משקל כך שהוא ישמש כמציל ולא כנטל נוסף עליכם. עגלות נסיעות זמינות בקלות בשווקים. דאגו שתקבלו את זה שיכול לשכב גם כן כי אז גם התינוק יוכל לישון בו. קניית עגלת נסיעות טובה הינה השקעה ראויה ויכולה לחסוך לכם זמן רב ואנרגיה. יתרון נוסף של נשיאת עגלה הוא שתוכלו גם לתלות את הדברים כמו קניות וכו 'על גב העגלה. לפיכך, זהו אחד המרכיבים החיוניים לטיול עם תינוק. אני אישית אמליץ על העגלה הזו מאמזון.

 

  1. חדר במלונות

אין ספק בעובדה שנסיעה עם תינוק יכולה להיות משמעותית לסחוב איתך המון המון דברים נוספים ולשמור על כל הדברים שאתה צריך כדי שיהיה לך חדר מרווח וטוב עם מספיק מקום להכניס את המזוודות שלך. הדבר האחרון שתרצה בטיול שלך יהיה למצוא את עצמך בלאגן. במהלך הזמנת המלון עם קוד קופון דרך בוקינג מומלץ מאוד לבדוק את הדברים הבאים:

 

המידות של החדר. אם זה פחות מ -18 מטר מרובע ממה שהוא לא יכול להיות בשבילך. (פרטי גודל החדר ניתן למצוא באתרי ההזמנות)

מיטת תינוק או עריסה או מיטה נוספת

גודל המיטה אם מיטת מיטה אינה זמינה כמיטת קווין סייז עשויה להיות שתיים קטנות עבורך, עבור בן זוגך והתינוק.

דאגו לבקש מיטת תינוק או מיטת התינוק בעת הזמנת החדר. הילד יצטרך מקום משלו לישון או פשוט להירגע ומיטת תינוק תעשה את העבודה בצורה מושלמת. אחרי יום מעייף, היית רוצה גם לשכב בנוחות על המיטה שלך מבלי שתצטרך להקפיד במיוחד על הילד. לפיכך, לארגן את זה בחדר שלך הוא בהחלט חובה.

 

מאמר זה נכתב על ידי cheaphotelstelaviv מלונות זולים.